![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tracyu | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: USA
|

| 50 | Edward Scissorhands (1990) - Jul 19, 2009 |
| 75 | A League of Their Own (1992) - Jul 19, 2009 |
| 70 | Saving Private Ryan (1998) - Jul 19, 2009 |
| 50 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Jul 19, 2009 |
| 50 | Back to the Future (1985) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Apocalypse Now (1979) - Jul 19, 2009 |
| 50 | Stripes (1981) - Jul 19, 2009 |
| 40 | Vanilla Sky (2001) - Jul 19, 2009 |
| 95 | Wall Street (1987) - Jul 19, 2009 |
| 60 | No Country for Old Men (2007) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |