Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
trailblazers
Cinema Addict - 2013 Films Ranked
Member Since: Apr 1, 2006
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
9 The Big Sleep (1946) - Feb 07, 2012
8 Key Largo (1948) - Feb 07, 2012
7 Dark Passage (1947) - Feb 07, 2012
7 The Damned United (2009) - Feb 06, 2012
5 Sea of Love (1989) - Feb 06, 2012
5 Sleepless in Seattle (1993) - Feb 06, 2012
5 That Thing You Do! (1996) - Feb 06, 2012
4 Pandorum (2009) - Feb 06, 2012
9 Rebecca (1940) - Jan 05, 2012
9 Kidnapped (1974) - Jan 04, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with trailblazers. Why not go rank more films, then come back and check it out again?