![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tralala | |
![]() |
Cinema Addict - 1344 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2010
Location: Switzerland
|

| 50 | Antitrust (2001) - Jun 26, 2010 |
| 60 | The Big Hit (1998) - Jun 26, 2010 |
| 40 | Fever Pitch (2005) - Jun 10, 2010 |
| 50 | Sex Drive (2008) - Jun 10, 2010 |
| 40 | The Good Son (1993) - Jun 08, 2010 |
| 50 | Rising Sun (1993) - Jun 08, 2010 |
| 40 | Fear (1996) - Jun 08, 2010 |
| 60 | Spies Like Us (1985) - Jun 08, 2010 |
| 70 | Adam's Apples (2005) - Jun 08, 2010 |
| 60 | Willard (2003) - Jun 08, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |