![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
trane64 | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Sep 7, 2008
Location: UK
|

| 90 | Rocky (1976) - Sep 07, 2008 |
| 86 | Brokeback Mountain (2005) - Sep 07, 2008 |
| 95 | Adaptation. (2002) - Sep 07, 2008 |
| 79 | Night at the Museum (2006) - Sep 07, 2008 |
| 80 | Ghost (1990) - Sep 07, 2008 |
| 84 | The Exorcist (1973) - Sep 07, 2008 |
| 80 | Three Amigos! (1986) - Sep 07, 2008 |
| 82 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Sep 07, 2008 |
| 81 | Wild at Heart (1990) - Sep 07, 2008 |
| 83 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Sep 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |