![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
$trangelove | |
![]() |
Movie Buff - 180 Films Ranked
Member Since: Sep 30, 2008
Location: Slovenia
|

| 90 | Avatar (2009) - Dec 28, 2009 |
| 87 | K-PAX (2001) - Dec 06, 2009 |
| 78 | Star Trek (2009) - Nov 28, 2009 |
| 89 | The Hangover (2009) - Nov 28, 2009 |
| 84 | Stargate: Continuum (2008) - Nov 28, 2009 |
| 88 | Inglourious Basterds (2009) - Nov 28, 2009 |
| 81 | Mulholland Drive (2001) - Nov 28, 2009 |
| 54 | Knowing (2009) - Nov 28, 2009 |
| 90 | Dirty Harry (1971) - May 19, 2009 |
| 79 | Scream (1996) - May 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |