Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
trench0r
Flick Fan - 88 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2009
Location: USA
Recent Rankings
90 Rushmore (1998) - Jul 31, 2009
70 Dancer in the Dark (2000) - Jul 31, 2009
Mini-Review: good score if only for the ending
90 Scarface (1983) - Jul 31, 2009
70 Desperado (1995) - Jul 31, 2009
50 The Running Man (1987) - Jul 31, 2009
70 Tron (1982) - Jul 31, 2009
60 Lethal Weapon (1987) - Jul 31, 2009
89 Falling Down (1993) - Jul 31, 2009
69 Sin City (2005) - Jul 31, 2009
88 Magnolia (1999) - Jul 31, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with trench0r. Why not go rank more films, then come back and check it out again?