![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
trent1984 | |
![]() |
Movie Buff - 209 Films Ranked
Member Since: May 24, 2011
Location: USA
|

| 93 | Downfall (2004) - Jun 05, 2011 |
| 91 | Cool Hand Luke (1967) - May 30, 2011 |
| 75 | Goodbye Solo (2008) - May 26, 2011 |
| 85 | Why We Fight (2005) - May 26, 2011 |
| 95 | A Face in the Crowd (1957) - May 26, 2011 |
| 75 | Annie Hall (1977) - May 25, 2011 |
| 70 | Primal Fear (1996) - May 25, 2011 |
| 60 | Brokeback Mountain (2005) - May 25, 2011 |
| 40 | Starsky & Hutch (2004) - May 25, 2011 |
| 65 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - May 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |