![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
trephine | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Nov 9, 2006
Location: USA
|

| 90 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Bowfinger (1999) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Chicago (2002) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Crocodile Dundee in Los Angeles (2001) - Aug 13, 2007 |
| 25 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Lake Placid (1999) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Men in Black II (2002) - Aug 13, 2007 |
| 10 | The Mummy Returns (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Salton Sea (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |