Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
trevorreznik
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2010
Location: istanbul, Turkey
Bio: I haven\'t slept in a year.
Recent Rankings
90 Heat (1995) - Jan 27, 2010
Mini-Review: deniro and pacino.
90 Bean (1997) - Jan 27, 2010
100 One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Jan 27, 2010
Mini-Review: the best!
98 Psycho (1960) - Jan 27, 2010
Mini-Review: it's alfred hitchcock!
80 Troy (2004) - Jan 27, 2010
Mini-Review: effective.
90 The Godfather: Part II (1974) - Jan 27, 2010
Mini-Review: i don't like series.but it's different.
90 Requiem for a Dream (2000) - Jan 27, 2010
95 Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Jan 27, 2010
Mini-Review: best.
30 American Pie (1999) - Jan 27, 2010
Mini-Review: if i need any porn..maybe.
60 Fantastic Four (2005) - Jan 27, 2010
Mini-Review: not enough for being fantastic.
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with trevorreznik. Why not go rank more films, then come back and check it out again?