trf

trf
Movie Buff - 168 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 97% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 06 Jul 2016
75 46% Fargo (1996) - Rated 28 Jan 2014
77 54% Black Swan (2010) - Rated 28 Jan 2014
82 81% Arizona Dream (1993) - Rated 28 Jan 2014
80 72% Tabutta rövasata (1996) - Rated 28 Jan 2014
80 72% Time to Love (1965) - Rated 28 Jan 2014
66 16% Tosun Pasa (1976) - Rated 28 Jan 2014
77 54% Cicek abbas (1982) - Rated 28 Jan 2014
88 93% Eskiya (1996) - Rated 28 Jan 2014
83 84% Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni (1990) - Rated 28 Jan 2014