Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tribakery
Movie Buff - 457 Films Ranked
Member Since: Mar 3, 2010
Location: Berlin, Germany
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
86 Everybody's Fine (2009) - Jul 22, 2011
95 Inception (2010) - Aug 01, 2010
72 Zombieland (2009) - Mar 17, 2010
77 21 Grams (2003) - Mar 17, 2010
65 Half Nelson (2006) - Mar 17, 2010
69 Click (2006) - Mar 17, 2010
75 The Cooler (2003) - Mar 17, 2010
80 Sneakers (1992) - Mar 17, 2010
82 The Party (1968) - Mar 17, 2010
70 The Weather Man (2005) - Mar 17, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tribakery. Why not go rank more films, then come back and check it out again?