![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tridra | |
![]() |
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2010
|

| 35 | Shrek 2 (2004) - Dec 21, 2010 |
| 30 | Troy (2004) - Dec 21, 2010 |
| 60 | Final Destination (2000) - Dec 21, 2010 |
| 65 | Children of Men (2006) - Dec 21, 2010 |
| 75 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Dec 21, 2010 |
| 45 | The Mummy (1999) - Dec 21, 2010 |
| 25 | Tomorrow Never Dies (1997) - Dec 21, 2010 |
| 60 | Die Hard (1988) - Sep 19, 2010 |
| 40 | Minority Report (2002) - Sep 19, 2010 |
| 45 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |