![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
trinity | |
![]() |
Movie Buff - 204 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2009
Location: Karlsruhe, Germany
|

| 85 | Seven Years in Tibet (1997) - Aug 27, 2009 |
| 95 | 12 Angry Men (1957) - Aug 26, 2009 |
| 80 | Bambi (1942) - Aug 26, 2009 |
| 70 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 26, 2009 |
| 70 | Gangs of New York (2002) - Aug 26, 2009 |
| 95 | Save the Last Dance (2001) - Aug 26, 2009 |
| 100 | The Passion of the Christ (2004) - Aug 26, 2009 |
| 70 | Total Recall (1990) - Aug 26, 2009 |
| 40 | THX 1138 (1971) - Aug 26, 2009 |
| 70 | I Am Legend (2007) - Aug 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |