![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
trishthedish | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2011
Location: Vermont, USA
|

| 85 | Vincent (1982) - Oct 04, 2011 |
| 96 | Breaking Upwards (2010) - Oct 04, 2011 |
| 95 | Reservoir Dogs (1992) - Oct 04, 2011 |
| 98 | Pulp Fiction (1994) - Oct 04, 2011 |
| 96 | Mallrats (1995) - Oct 04, 2011 |
| 92 | Dogma (1999) - Oct 04, 2011 |
| 45 | Clerks II (2006) - Oct 04, 2011 |
| 88 | Clerks (1994) - Oct 04, 2011 |
| 85 | Chasing Amy (1997) - Oct 04, 2011 |
| 98 | Catch and Release (2006) - Oct 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |