Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tristinroney
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
Recent Rankings
75 The Truman Show (1998) - Sep 19, 2010
75 Shaun of the Dead (2004) - Sep 19, 2010
80 Madagascar (2005) - Sep 19, 2010
60 Dawn of the Dead (2004) - Sep 19, 2010
80 Cool Runnings (1993) - Sep 19, 2010
60 Die Another Day (2002) - Sep 19, 2010
90 American History X (1998) - Sep 19, 2010
75 Transporter 3 (2008) - Sep 19, 2010
95 Donnie Darko (2001) - Sep 19, 2010
60 Titanic (1997) - Sep 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tristinroney. Why not go rank more films, then come back and check it out again?