![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tristonks | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Mar 24, 2011
|

| 78 | Duel (1971) - May 15, 2011 |
| 100 | Jaws (1975) - May 15, 2011 |
| 99 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - May 15, 2011 |
| 89 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - May 15, 2011 |
| 90 | Jurassic Park (1993) - May 15, 2011 |
| 75 | Minority Report (2002) - May 15, 2011 |
| 85 | Catch Me If You Can (2002) - May 15, 2011 |
| 66 | War of the Worlds (2005) - May 15, 2011 |
| 20 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - May 15, 2011 |
| 20 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - May 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |