![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
trmarch | |
![]() |
Movie Buff - 168 Films Ranked
Member Since: Feb 3, 2008
Location: San Francisco, CA, USA
|

| 90 | Erin Brockovich (2000) - Feb 07, 2008 |
| 90 | Ghost World (2001) - Feb 07, 2008 |
| 85 | The Sound of Music (1965) - Feb 07, 2008 |
| 87 | The Doors (1991) - Feb 07, 2008 |
| 87 | Grease (1978) - Feb 07, 2008 |
| 97 | The Blair Witch Project (1999) - Feb 07, 2008 |
| 97 | City of God (2003) - Feb 07, 2008 |
| 94 | Dead Man Walking (1995) - Feb 07, 2008 |
| 93 | Dancer in the Dark (2000) - Feb 07, 2008 |
| 91 | L'Auberge Espagnole (2002) - Feb 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |