troelsk

troelsk
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2012
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 2% Fantastic Four (2005) - Rated 07 Jan 2012
75 28% I Am Legend (2007) - Rated 07 Jan 2012
80 39% Monsters, Inc. (2001) - Rated 07 Jan 2012
90 68% Superbad (2007) - Rated 07 Jan 2012
80 39% Toy Story 3 (2010) - Rated 07 Jan 2012
70 18% The Terminator (1984) - Rated 07 Jan 2012
70 18% 8 Mile (2002) - Rated 07 Jan 2012
70 18% The Number 23 (2007) - Rated 07 Jan 2012
90 68% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 07 Jan 2012
90 68% Fargo (1996) - Rated 07 Jan 2012