![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
trollhunter | |
![]() |
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Jul 3, 2011
Location: USA
|

| 79 | An Education (2009) - Jul 25, 2011 |
| 53 | Crank: High Voltage (2009) - Jul 25, 2011 |
| 53 | The Box (2009) - Jul 25, 2011 |
| 61 | A Perfect Getaway (2009) - Jul 24, 2011 |
| 73 | Adventureland (2009) - Jul 24, 2011 |
| 85 | The Hurt Locker (2009) - Jul 24, 2011 |
| 60 | The Invention of Lying (2009) - Jul 24, 2011 |
| 53 | Nine (2009) - Jul 23, 2011 |
| 53 | Fighting (2009) - Jul 22, 2011 |
| 57 | Observe and Report (2009) - Jul 21, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |