![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
trool | |
![]() |
Film Freak - 585 Films Ranked
Member Since: Sep 12, 2007
Location: USA
|

| 80 | Lethal Weapon (1987) - Sep 12, 2007 |
| 75 | Cars (2006) - Sep 12, 2007 |
| 90 | Kiki's Delivery Service (1989) - Sep 12, 2007 |
| 85 | Aliens (1986) - Sep 12, 2007 |
| 65 | The Departed (2006) - Sep 12, 2007 |
| 100 | Seven Samurai (1954) - Sep 12, 2007 |
| 95 | Léon: The Professional (1994) - Sep 12, 2007 |
| 65 | Idiocracy (2006) - Sep 12, 2007 |
| 15 | The Last Starfighter (1984) - Sep 12, 2007 |
| 45 | Gone in 60 Seconds (1974) - Sep 12, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |