Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
troublegum
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Aug 25, 2010
Location: İ, Turkey
Recent Rankings
67 The Orphanage (2007) - Sep 16, 2010
70 Drag Me to Hell (2009) - Sep 16, 2010
50 Dorian Gray (2009) - Sep 16, 2010
65 The Edukators (2004) - Sep 16, 2010
65 Desperado (1995) - Sep 16, 2010
70 Be Kind Rewind (2008) - Sep 16, 2010
70 Ben X (2007) - Sep 16, 2010
83 Total Recall (1990) - Sep 16, 2010
88 This Is England (2006) - Sep 16, 2010
87 Evil Dead II (1987) - Sep 16, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with troublegum. Why not go rank more films, then come back and check it out again?