Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
trs
Movie Buff - 129 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2010
Location: USA
Recent Rankings
72 American Fork (2007) - Nov 15, 2010
55 Miss Congeniality (2000) - Nov 14, 2010
91 No Country for Old Men (2007) - Nov 14, 2010
92 The Princess Bride (1987) - Nov 14, 2010
67 Sidekick (2005) - Nov 14, 2010
95 Gran Torino (2008) - Nov 14, 2010
93 Cinderella Man (2005) - Nov 14, 2010
84 The Truman Show (1998) - Nov 14, 2010
82 Black Hawk Down (2001) - Nov 14, 2010
75 Star Trek (2009) - Nov 14, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with trs. Why not go rank more films, then come back and check it out again?