![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
trumpcard | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 30 | Rush Hour 3 (2007) - Aug 18, 2009 |
| 99 | Tropic Thunder (2008) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Juno (2007) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Superbad (2007) - Aug 18, 2009 |
| 80 | I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Aug 18, 2009 |
| 80 | The Last Samurai (2003) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Black Hawk Down (2001) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Aug 18, 2009 |
| 80 | 300 (2007) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Seven (1995) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |