![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
trunkmunkey | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2009
Location: USA
|

| 93 | Watchmen (2009) - Mar 14, 2009 |
| 90 | Oldboy (2003) - Feb 26, 2009 |
| 72 | Jerry Maguire (1996) - Feb 26, 2009 |
| 93 | American History X (1998) - Feb 26, 2009 |
| 83 | The Departed (2006) - Feb 26, 2009 |
| 95 | Fight Club (1999) - Feb 26, 2009 |
| 83 | X2: X-Men United (2003) - Feb 26, 2009 |
| 90 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Feb 26, 2009 |
| 84 | Shaun of the Dead (2004) - Feb 26, 2009 |
| 93 | Apocalypse Now (1979) - Feb 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |