![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
trus53 | |
![]() |
Movie Buff - 408 Films Ranked
Member Since: Jun 22, 2009
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 63 | I Spy (2002) - Jun 22, 2009 |
| 72 | Lord of War (2005) - Jun 22, 2009 |
| 74 | Juno (2007) - Jun 22, 2009 |
| 82 | Buena Vista Social Club (1999) - Jun 22, 2009 |
| 72 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Jun 22, 2009 |
| 69 | Around the World in 80 Days (2004) - Jun 22, 2009 |
| 88 | Lost in Translation (2003) - Jun 22, 2009 |
| 71 | Ghostbusters (1984) - Jun 22, 2009 |
| 90 | The Royal Tenenbaums (2001) - Jun 22, 2009 |
| 56 | Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008) - Jun 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |