![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tsaponi | |
![]() |
Film Freak - 777 Films Ranked
Member Since: Apr 24, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | First Knight (1995) - Feb 21, 2011 |
| 47 | Cleopatra (1999) - Feb 21, 2011 |
| 53 | Tequila Sunrise (1988) - Feb 21, 2011 |
| 2 | El Greco (2007) - Feb 21, 2011 |
| 68 | Roger Dodger (2002) - Feb 18, 2011 |
| 65 | Capitalism: A Love Story (2009) - Feb 18, 2011 |
| 92 | Husbands and Wives (1992) - Feb 18, 2011 |
| 38 | The Blue Lagoon (1980) - Feb 16, 2011 |
| 32 | Zoolander (2001) - Feb 16, 2011 |
| 58 | Top Gun (1986) - Feb 16, 2011 |
| Actors | Rachel Weisz Jeff Bridges James Spader |
| Directors | Quentin Tarantino Darren Aronofsky |
| Writers | Woody Allen George Carlin |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |