Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tsouf4
Movie Buff - 171 Films Ranked
Member Since: Aug 2, 2011
Location: Thessaloniki, Greece
Recent Rankings
77 S.W.A.T. (2003) - Aug 21, 2011
72 Coming to America (1988) - Aug 21, 2011
85 Cast Away (2000) - Aug 21, 2011
83 The Hurricane (1999) - Aug 21, 2011
80 Gone in 60 Seconds (2000) - Aug 21, 2011
80 Sherlock Holmes (2009) - Aug 21, 2011
77 American Pie (1999) - Aug 21, 2011
70 Men in Black II (2002) - Aug 21, 2011
75 WALL·E (2008) - Aug 21, 2011
78 Remember the Titans (2000) - Aug 21, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tsouf4. Why not go rank more films, then come back and check it out again?