![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tstraw | |
![]() |
Movie Buff - 225 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 79 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 60 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Psycho (2000) - Aug 13, 2007 |
| 95 | American Splendor (2003) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 25 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 1 | The Animal (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |