tsunamifx

tsunamifx
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: newark, Nj, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: vfx artist

more Recent Ratings

80 63% Jackie Brown (1997) - Rated 16 Feb 2012
82 70% 12 Monkeys (1995) - Rated 16 Feb 2012
75 39% Rocky II (1979) - Rated 16 Feb 2012
87 86% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 16 Feb 2012
75 39% Spider-Man 2 (2004) - Rated 16 Feb 2012
80 63% Jacob's Ladder (1990) - Rated 15 Feb 2012
89 90% Inception (2010) - Rated 14 Feb 2012
75 39% Total Recall (1990) - Rated 14 Feb 2012
78 53% Blade (1998) - Rated 14 Feb 2012
88 89% Full Metal Jacket (1987) - Rated 14 Feb 2012