Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tsunetomo7
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2010
Location: Ann Arbor, Michigan, USA
Recent Rankings
45 Silent Hill (2006) - Oct 17, 2010
72 Mission: Impossible (1996) - Oct 17, 2010
80 Big (1988) - Oct 17, 2010
58 Hot Shots! Part Deux (1993) - Oct 17, 2010
60 Jumanji (1995) - Oct 17, 2010
69 The Da Vinci Code (2006) - Sep 27, 2010
78 V for Vendetta (2006) - Sep 27, 2010
89 28 Days Later (2002) - Sep 27, 2010
70 Men in Black (1997) - Sep 27, 2010
70 Ghostbusters (1984) - Sep 27, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tsunetomo7. Why not go rank more films, then come back and check it out again?