![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tsup870 | |
![]() |
Flick Fan - 90 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|

| 82 | 50/50 (2011) - Mar 05, 2012 |
| 31 | Another Earth (2011) - Feb 26, 2012 |
| 82 | Moon (2009) - Feb 26, 2012 |
| 38 | Melancholia (2011) - Feb 26, 2012 |
| 52 | Apollo 18 (2011) - Jan 04, 2012 |
| 91 | That Evening Sun (2009) - Dec 13, 2011 |
| 85 | Barton Fink (1991) - Dec 07, 2011 |
| 76 | Insidious (2010) - Nov 06, 2011 |
| 85 | Let the Right One In (2008) - Nov 06, 2011 |
| 89 | Midnight in Paris (2011) - Nov 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |