![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tsyni | |
![]() |
Movie Buff - 180 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2010
Location: Canada
|

| 85 | Dancer in the Dark (2000) - Nov 05, 2011 |
| 75 | The 13th Warrior (1999) - Nov 04, 2011 |
| 75 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Nov 04, 2011 |
| 75 | Wedding Crashers (2005) - Nov 04, 2011 |
| 75 | The Fugitive (1993) - Nov 04, 2011 |
| 80 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Nov 04, 2011 |
| 60 | Big Daddy (1999) - Nov 04, 2011 |
| 50 | Little Nicky (2000) - Nov 04, 2011 |
| 95 | The Prestige (2006) - Nov 04, 2011 |
| 85 | Boogie Nights (1997) - Nov 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |