ttocsik

ttocsik
Movie Buff - 125 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 57% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 02 Jul 2012
80 18% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 19 May 2012
90 74% Midnight Express (1978) - Rated 25 Feb 2012
65 3% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 25 Feb 2012
86 44% Rocky Balboa (2006) - Rated 25 Feb 2012
87 47% The Italian Job (2003) - Rated 25 Feb 2012
85 35% Freddy Vs. Jason (2003) - Rated 25 Feb 2012
90 74% Monsters, Inc. (2001) - Rated 25 Feb 2012
95 97% Home Alone (1990) - Rated 25 Feb 2012
92 92% Deliverance (1972) - Rated 25 Feb 2012