![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tuckerthecat | |
![]() |
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: Jun 14, 2006
Location: USA
|

| 85 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 85 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 1 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 1 | Any Given Sunday (1999) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Black Hawk Down (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Blow (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Bone Collector (1999) - Aug 13, 2007 |
| 94 | Braveheart (1995) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |