![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tucketw98 | |
![]() |
Movie Buff - 390 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2010
Location: Kansas City, Kansas, USA
|

| 68 | Meet Joe Black (1998) - Apr 22, 2012 |
| 89 | 50/50 (2011) - Mar 17, 2012 |
| 77 | Naked (1993) - Feb 24, 2012 |
| 67 | Man on a Ledge (2012) - Feb 16, 2012 |
| 89 | Drive (2011) - Feb 06, 2012 |
| 89 | The Ides of March (2011) - Jan 27, 2012 |
| 87 | When You're Strange (2009) - Jan 21, 2012 |
| 87 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Jan 21, 2012 |
| 92 | Moneyball (2011) - Jan 14, 2012 |
| 92 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Dec 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |