![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tufan1986 | |
![]() |
Film Freak - 561 Films Ranked
Member Since: Sep 28, 2008
Location: Bursa, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 30 | Max Payne (2008) - Nov 16, 2008 |
| 80 | The Cable Guy (1996) - Nov 16, 2008 |
| 20 | Tropic Thunder (2008) - Nov 08, 2008 |
| 20 | Burn After Reading (2008) - Nov 08, 2008 |
| 30 | Yumurta (2007) - Nov 06, 2008 |
| 40 | Full Metal Jacket (1987) - Nov 05, 2008 |
| 65 | Dead Silence (2007) - Nov 04, 2008 |
| 70 | Death Race (2008) - Oct 28, 2008 |
| 30 | About Schmidt (2002) - Oct 28, 2008 |
| 80 | Taken (2009) - Oct 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |