tuffghost

tuffghost
Movie Buff - 272 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 97% Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Rated 04 Apr 2024
71 70% Midsommar (2019) - Rated 04 Apr 2024
70 68% In the Mouth of Madness (1994) - Rated 04 Oct 2023
44 8% The Hills Have Eyes Part II (1985) - Rated 03 Oct 2023
59 41% Scream Blacula Scream (1973) - Rated 03 Oct 2023
70 68% Waking Life (2001) - Rated 17 Aug 2023
65 58% Young Frankenstein (1974) - Rated 17 Aug 2023
72 72% Color Out of Space (2020) - Rated 17 Aug 2023
61 47% Pearl (2022) - Rated 17 Aug 2023
81 88% Violence Voyager (2018) - Rated 17 Aug 2023