![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tugsanunlu | |
![]() |
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Jul 10, 2010
Location: Istanbul, Kadikoy, Turkey
|

| 75 | No Strings Attached (2011) - Jul 15, 2011 |
| 75 | Bruce Almighty (2003) - Jun 18, 2011 |
| 80 | Yüregine sor (2010) - Apr 16, 2011 |
| 85 | Going the Distance (2010) - Apr 08, 2011 |
| 20 | Kutsal Damacana 3 Dracoola (2011) - Apr 08, 2011 |
| 75 | Av mevsimi (2010) - Mar 16, 2011 |
| 30 | Pak Panter (2010) - Feb 25, 2011 |
| 90 | Ask Tesadüfleri Sever (2011) - Feb 25, 2011 |
| 85 | The Tourist (2010) - Jan 24, 2011 |
| 65 | Deli Dumrul Kurtlar Kuslar Aleminde (2010) - Jan 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |