![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tulinay | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2010
Location: ankara, turkey, Turkey
|

| 67 | The Matrix Revolutions (2003) - Aug 15, 2010 |
| 82 | Elizabethtown (2005) - Aug 15, 2010 |
| 70 | Slumdog Millionaire (2008) - Aug 15, 2010 |
| 88 | Mars Attacks! (1996) - Aug 15, 2010 |
| 58 | Runaway Bride (1999) - Aug 15, 2010 |
| 42 | RoboCop (1987) - Aug 15, 2010 |
| 86 | Dead Poets Society (1989) - Aug 15, 2010 |
| 80 | Oldboy (2003) - Aug 15, 2010 |
| 65 | My Girl (1991) - Aug 15, 2010 |
| 62 | The Legend of Zorro (2005) - Aug 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |