![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tumi | |
![]() |
Movie Buff - 181 Films Ranked
Member Since: Feb 3, 2009
Location: Zara, HR, Croatia
|

| 85 | Escaflowne (2000) - Feb 04, 2009 |
| 85 | From Russia with Love (1963) - Feb 04, 2009 |
| 80 | Die Hard 2 (1990) - Feb 04, 2009 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Feb 04, 2009 |
| 75 | Knocked Up (2007) - Feb 04, 2009 |
| 80 | Entrapment (1999) - Feb 04, 2009 |
| 75 | Field of Dreams (1989) - Feb 04, 2009 |
| 85 | Reservoir Dogs (1992) - Feb 04, 2009 |
| 80 | Hitch (2005) - Feb 04, 2009 |
| 90 | Spawn (1997) - Feb 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |