![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tummidge | |
![]() |
Cinema Addict - 1068 Films Ranked
Member Since: Sep 2, 2010
Location: Aberdeen, UK
|
|
Bio: 27 year old Scottish guy who enjoys quirky comedies, all kinds of sci-fi and Korean cinema.
| |

| 80 | Shame (2011) - Jan 25, 2012 |
| 90 | Drive (2011) - Sep 27, 2011 |
| 80 | Glengarry Glen Ross (1992) - Sep 27, 2011 |
| 90 | Warrior (2011) - Sep 24, 2011 |
| 80 | Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011) - Sep 24, 2011 |
| 60 | Countdown to Zero (2010) - Sep 24, 2011 |
| 60 | Outside the Law (2010) - Sep 24, 2011 |
| 50 | Ghost in the Shell (1995) - Sep 23, 2011 |
| 60 | 30 Minutes or Less (2011) - Sep 20, 2011 |
| 70 | The Good Girl (2002) - Sep 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |