Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tunca
Movie Buff - 260 Films Ranked
Member Since: Nov 24, 2010
Location: Izmir, Turkey
Recent Rankings
5 The Avengers (2012) - May 11, 2012
6 Coach Carter (2005) - Apr 14, 2012
6 Glory Road (2006) - Mar 10, 2012
7 Mary and Max (2009) - Feb 23, 2012
8 Moneyball (2011) - Feb 22, 2012
7 12 Angry Men (1957) - Feb 04, 2012
7 Moon (2009) - Jan 15, 2012
6 Drive (2011) - Jan 14, 2012
6 The Hangover Part II (2011) - Dec 30, 2011
6 Contagion (2011) - Dec 28, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tunca. Why not go rank more films, then come back and check it out again?