![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tuncer | |
![]() |
Movie Buff - 347 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2009
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Once Upon a Time in America (1984) - Feb 12, 2009 |
| 55 | Burn After Reading (2008) - Feb 12, 2009 |
| 80 | Half Nelson (2006) - Feb 12, 2009 |
| 40 | Waterworld (1995) - Jan 11, 2009 |
| 70 | Dragonfly (2002) - Jan 11, 2009 |
| 80 | Thirteen Days (2000) - Jan 11, 2009 |
| 60 | Great Expectations (1998) - Jan 10, 2009 |
| 70 | Proof (2005) - Jan 10, 2009 |
| 60 | Iron Man (2008) - Jan 10, 2009 |
| 60 | Stigmata (1999) - Jan 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |