![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
turaho | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 70 | X-Men: The Last Stand (2006) - Aug 18, 2009 |
| 73 | Jarhead (2005) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Mrs. Doubtfire (1993) - Aug 18, 2009 |
| 82 | The Station Agent (2003) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 18, 2009 |
| 85 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 18, 2009 |
| 77 | Snatch (2000) - Aug 18, 2009 |
| 89 | Reservoir Dogs (1992) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Superman: The Movie (1978) - Aug 18, 2009 |
| 82 | Being John Malkovich (1999) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |