![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
turbocannon | |
![]() |
Film Freak - 650 Films Ranked
Member Since: Sep 25, 2006
Location: USA
|

| 40 | Major League (1989) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Bend It Like Beckham (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | She's All That (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Motorcycle Diaries (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Punisher (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Minority Report (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Mystic River (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Hotel Rwanda (2004) - Aug 13, 2007 |
| 30 | The Little Vampire (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |