![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
turin | |
![]() |
Cinema Addict - 1413 Films Ranked
Member Since: Aug 28, 2006
Location: Poland
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 60 | Tears of the Black Tiger (2000) - Nov 11, 2009 |
| 64 | Metropia (2009) - Oct 08, 2009 |
| 55 | My Girl (1991) - Oct 08, 2009 |
| 79 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Oct 07, 2009 |
| 60 | Pora umierac (2007) - Oct 04, 2009 |
| 45 | Szczesliwego Nowego Jorku (1997) - Oct 03, 2009 |
| 64 | Czesc Tereska (2001) - Oct 02, 2009 |
| 50 | Finding Forrester (2000) - Oct 01, 2009 |
| 60 | 9 (2005) - Sep 30, 2009 |
| 83 | Samurai Rebellion (1967) - Sep 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |