Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
turtlehead
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: Jun 28, 2006
Location: USA
Recent Rankings
98 Primer (2004) - Dec 30, 2011
90 Colombiana (2011) - Dec 29, 2011
92 The Man from Earth (2007) - Dec 29, 2011
85 Inception (2010) - Dec 29, 2011
90 Triangle (2009) - Sep 20, 2011
90 District 9 (2009) - Feb 22, 2010
75 Pandorum (2009) - Feb 22, 2010
92 Avatar (2009) - Feb 22, 2010
90 Groundhog Day (1993) - Oct 12, 2007
82 Spy Game (2001) - Oct 12, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with turtlehead. Why not go rank more films, then come back and check it out again?