![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tusubasa | |
![]() |
Movie Buff - 136 Films Ranked
Member Since: Nov 7, 2011
Location: İstanbul, Kadıköy, Turkey
|

| 75 | RocknRolla (2008) - Dec 02, 2011 |
| 89 | The Tree of Life (2011) - Dec 02, 2011 |
| 79 | Time (2006) - Nov 13, 2011 |
| 85 | In July (2000) - Nov 13, 2011 |
| 80 | Crossing the Bridge: The Sound of Istanbul (2005) - Nov 13, 2011 |
| 75 | Soul Kitchen (2009) - Nov 13, 2011 |
| 86 | Paris, Texas (1984) - Nov 13, 2011 |
| 69 | The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Nov 13, 2011 |
| 75 | Attenberg (2010) - Nov 13, 2011 |
| 59 | Bornova Bornova (2009) - Nov 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |