![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tuuba | |
![]() |
Movie Buff - 329 Films Ranked
Member Since: Jun 29, 2008
Location: virrat, Finland
|
|
Message Sent!
Bio: meow!
| |

| 89 | Y Tu Mamá También (2001) - Nov 03, 2008 |
| 80 | All the Boys Love Mandy Lane (2006) - Nov 03, 2008 |
| 84 | A Farewell to Arms (1932) - Nov 03, 2008 |
| 88 | 2:37 (2006) - Nov 03, 2008 |
| 96 | The Savages (2007) - Nov 03, 2008 |
| 90 | The Hours (2002) - Jul 01, 2008 |
| 65 | Chocolat (2000) - Jul 01, 2008 |
| 20 | Swimfan (2002) - Jul 01, 2008 |
| 75 | Ratatouille (2007) - Jul 01, 2008 |
| 72 | Frida (2002) - Jul 01, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |