![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tvc15 | |
![]() |
Movie Buff - 204 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 83 | American Psycho (2000) - Jul 21, 2009 |
| 50 | Freddy Got Fingered (2001) - Jul 21, 2009 |
| 78 | The Royal Tenenbaums (2001) - Jul 21, 2009 |
| 25 | BloodRayne (2006) - Jul 21, 2009 |
| 88 | The Shining (1980) - Jul 21, 2009 |
| 40 | Apt Pupil (1998) - Jul 21, 2009 |
| 85 | A Beautiful Mind (2001) - Jul 21, 2009 |
| 82 | Beetlejuice (1988) - Jul 21, 2009 |
| 50 | The Butterfly Effect (2004) - Jul 21, 2009 |
| 55 | Dogma (1999) - Jul 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |